خانه / خانه ای به رنگ آبی / طلیعه ی عاشقی / چگونه بگوییم “دوستت دارم”
چگونه بگوییم “دوستت دارم”
چگونه بگوییم دوستت دارم

چگونه بگوییم “دوستت دارم”

چگونه بگوییم “دوستت دارم”

 

راههای آسان و شیرین برای آنکه به یکدیگر بگوییم دوستت دارم

 

شما که ازدواج کرده اید و یا در رابطه عاطفی قرار دارید ، حتما این احساس را تجربه کرده اید که دلتان بخواهد به همسرتان ابراز علاقه کنید ، اما از راهها و جملات تکراری خسته شده اید یا احساس می کنید آنها دیگر برای شما یا همسرتان عادی شده اند .

در ادامه پیشنهاداتی برای این موضوع به شما داده شده که حتما کارایی خوبی در افزایش صمیمیت و احساس خوشبختی میان زوجین خواهند داشت. به هر حال بهتر است همیشه به دو نکته توجه کنید :

اول اینکه فکر نکنید اینکه شما همچنان با همسرتان در رابطه هستید یا از او جدا نشده اید به این معنی است که او را دوست دارید و او الزاما باید متوجه این مسئله باشد . باید گاه گاهی این موضوع را به یکدیگر بگویید و یکدیگر را مطمئن کنید که بهم علاقمندید و نکته دیگر اینکه هرگز کارهای خلاقانه را برای ابراز علاقه به همسرتان کنار نگذارید!

 

 

۱-یک ریمیکس برای همسر خود تهیه کنید.

حتما به خاطر دارید در نوجوانی هیچ چیز شما را به اندازه یک نوار کاست که خودتان از آهنگهایی که دوست دارید تهیه کردید خوشحال نمیکرد . انتخاب و توجه بیشتر به آهنگهایی که عزیزانمان را خوشحال می کند حس خیلی خوبی در آنها ایجاد می کند.می توانیم برای ایجاد این احساس خوب در همسرمان و برای اینکه این پیغام را به او منتقل کنیم که دوستش داریم و به علایق و سلایق او توجه میکنیم یک سی دی از آهنگهایی که او دوست دارد برایش تهیه کنیم.

 

 

۲-برای سیم قلب مردان یک پالس بفرستید!

توجه کنید و کشف کنید که چه غذایی و چه طعم هایی همسر شما را به وجد می آورد،مثل مورد قبل این حس که کسی به سلیقه شما توجه می کند خیلی زیاد به صمیمیت و انتقال پیام “دوستت دارم” کمک میکند. جدا از آن غذا خوردن اولین ارتباطی است که بشر با محیط برقرار می کند شیر خوردن و تغذیه کردن کودک توسط مادر اولین راه برقراری پیوند عاطفی است و مفاهیم عمیقی را در ذهن انسان شکل می دهد. پس به این پیشنهاد به سادگی نگاه نکنید تاثیری که در احساسات زوجین ، بخصوص آقایان می گذارد خیلی عمیق تر از آن چیزی است که فکر می کنید . فراموش نکنید بیشتر مردها از شکمشان به قلبشان یک سیم دارند که یکی از کوتاه ترین راه ها برای اتصال به قلب مردان است !

 

 

۳-مقداری محبت در آداب روتین صبح های خود بریزید!

گاهی صبح خود را با این نوع ابراز محبت به همسرتان شروع کنید؛بعنوان مثال می توانید روی آینه دستشویی خود برای همسرتان یادداشت کوچکی بگذارید یا روی یک تکه کاغذ یک یادداشت نوشته و آن را به لیوان چای همسرتان بچسبانید قطعا صبحی که با چنین ابراز عشقی شروع شود حس خوبی را در زوجین ایجاد خواهد کرد.

 

 

۴-با کدهای زوجی مخصوص به خود به یکدیگر پیغام دهید!

کم کم زبان خاص خود را ایجاد کنید مثلا یک علامت یا یک عبارت مثل “من بیشتر” می تواند واژه خاص شما برای ابراز علاقه به همسرتان در طول روز باشد وقتی که از یکدیگر دورید و خسته از کار هستید روی گوشی خود که این واژه را ببینید انرژی و احساس بسیار خوبی در رابطه شما جریان پیدا خواهد کرد.

 

 

۵-اگر به مسافرت رفتید صدایتان را دریغ نکنید!

اگر از همسرتان دور هستید صحبت کردن را به صحبت تلفنی محدود نکنید . برای یکدیگر پیغامهای صوتی بگذارید می توانید برای مثال برای همسرتان یک صبح بخیر محبت آمیز با پیغام صوتی بگذارید این خیلی بیشتر از یک پیغام معمولی او را به وجد خواهد آورد!

 

 

۶-کارهای دوست نداشتنی انجام دهید!

گاهی کارهایی که همه و همسرتان می دانند که شما از آن متنفرید انجام دهید تا او بداند چقدر برای شما ارزشمند است مثلا اگر شما رستوران سنتی را دوست ندارید و همیشه به رستوران های کلاسیک می روید یک بار برای مناسبتی همسرتان را به یک رستوران سنتی دعوت کنید! یا اگر همیشه همسرتان آشغالها را می برد و شما ازین کار متنفرید یک بار که او خسته است شما این کار را انجام دهید.

 

 

منبع : doctorozmag

 

درباره کلبه ترنج

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود

رفتن به بالا